Vald 1576V0004 Ertvågsøya

Velkommen til hjemmesiden vår

Vald 1576V0004 - Ertvågsøya viltforvaltningslag består av 23 jaktfelt og totalt 102 medlemmer og et tellende arial på 121 278 dekar.           

Lagets formål er å samle grunneiere og rettighetshavere i området for i fellesskap å forvalte viltressursene i samsvar med medlemmenes mål, det offentliges føringer og lovverkets intensjoner. For mer informasjon se under vedtekter.

Nytt design på vår hjemmeside som vil gjøre det enklere for styret å dele informasjon og legge ut bilder.

Oppfordrer alle jegere til fortsatt å bruke vår  Facebook-gruppe der du kan diskutere med andre. utveksle historier, bilder, videosnutter - og alt annet du har lyst å dele om jakt, forvaltning og natur.

 

Styret

Funksjon Navn Adresse  Mail Mobil
Leder Jan Einar Gjerde Bårdsetvegen 50
6694 Foldfjorden
janeinar68@gmail.com 926 67 042
Nestleder Frode Stavnes Sandshamnvegen 69
6694 Foldfjorden
frostavn@gmail.com 950 57 466
Sekretær Audun Folde Arasvikvegen 100
6694 Foldfjorden
afolde@outlook.com 900 54 188
Kasserer Pål Rune Vik 6693 Mjosundet klaksvik.sag@neasonline.no 915 50 556
Styremedlem Kristen Einar Skogset Ertvågsvegen 98
6693 Mjosundet
kskogs@online.no 976 62 179
Varamedlem Bjørn Roger Ertvaag Ertvågsvegen 41
6693 Mjosundet
bertvaag@online.no  952 52 293
Varamedlem Ivar Bård Ertvaag Ertvågsvegen 27
 6693 Mjosundet
ivarbaard@gmail.com 932 57 139
Varamedlem Laila Baardset Bårdsetvegen 286
6694 Foldfjorden
laila-baardset@hotmail.com 982 12 404

Revisorer og regnskap

Revisor Elin R Lågeide Saltrø Mjosundvegen 1451
6694 Foldfjorden
Elin@aukan-regnskap.no 920 31 848
Revisor Gunnar Vingsnes 6694 Foldfjorden vingsnes@aureregnskap.com 951 46 377
         
Regnskap Gunnar Vingsnes 6694 Foldfjorden vingsnes@aureregnskap.com 951 46 377

Valgkomite

Leder Hilde Bergfald Mjosundvegen 952
6693 Mjosundet
hil_bergfald@hotmail.com 916 64 391
Medlem Jan Bjørge Aarset Arasvikvegen 870
6694 Foldfjorden
jbaarset@hotmail.com  952 05 099
Medlem Hans Olav Husby Husbyvegen 93
6694 Foldfjorden
iv-husby@online.no  970 45 623